• Recent
Podłużna Otwarcie Włókien Kabla Światłowodowego Striptizerka Kabel Slitter SI-01 Podłużna Nóż Płaszcza

Podłużna Otwarcie Włókien Kabla Światłowodowego Striptizerka Kabel Slitter SI-01 Podłużna Nóż Płaszcza

€ 33.14
€ 22.00 -34 %

Figurka produktu
Na stanie

podłużna Otwarcie Włókien Kabla Światłowodowego Striptizerka Kabel Slitter SI-01 Podłużna Nóż Płaszcza cechy : On-line do zdejmowania izolacji aluminium-Polietylenu bonded płaszcza, stali armor powłoka zewnętrzna i wzmocnienie członkiem metalu kabel płaszczowygłowicy tnącej wybór wysokiej jakości materiałów, przeciąć kabel płaszcza więcej oszczędność pracyfrez głębokość regulowany, może poradzić sobie z różnej grubości kabel optyczny płaszcza warstwaw porównaniu z podobnymi produktami, więcej prostą obsługę, szybkie i wygodne.sposób użycia : zgodnie z kurtka regulacji grubości nieco głębi, pozwalający na otwarcie nóż otwór kabel płaszczowy kabel online płaszcza w kablu płaszcza, cięcia znakowania, przytrzymaj kabel otwarcie nóż po obu stronach uchwyt, tak, że głowicy tnącej jest wbudowany w kabel płaszcza, wzdłuż płaszcza ciągnąc nóż głowy, zrealizować on-line kabel rozbiórki płaszcza. Instrukcja obsługi : 1) W Zależności Od średnicy kabla światłowodowego lub kabla, użytkownik może wybrać dia.6 do ściągania izolacji NR 1-12mm lub NR 2 dia.12-25mm.  2) głębokość ostrze może być regulowana w oparciu opłaszczagrubość kabla optycznego lub kabel elektryczny. Dwa ostrza może być regulowana w tym samym czas, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara dla głębiej i górna. nakrętka obraca się jeden obrót wynosi 1mm, istnieje 4 biegi w 1 kolej i każdy jest 0.25mm.  3) grubość kabla światłowodowego lub kabel paski pionowely jest zdefiniowana przez jej potrzebujesz. When kabla światłowodowego lub kabel jest umieścić w dobrze regulowany tool. blisko korpusu głównego, chwyć pasek narzędzi szczelnie z dwóch rąk i wyjąć z kabla światłowodowego lub kabel siłę. The kabla światłowodowego lub kabel jest stripped pionowo.  4) kabel światłowodowy lub kabel średnicy 17mm jest trudne. If nie może być stripped na początku, to jest zakończona, aby włączyć fajne taśmy na inne kierunek raz więcej. 5) typ używany w maszyny : ciąg narzędzie jest ustalona na siedzenie na linii produkcyjnej maszyny. umieścić kabel światłowodowy lub kabel intonarzędzie to. The górna część ciała mieści dół kabel optyczny lub kabel gdy był umieścić w narzędzia, głębokość ostrze może być regulowana w zależności od grubości ścianki z kablem po śruby nakrętki na obu końcach zostały zablokowane, a następnie taśmy off.

Więcej danych

Numer modelu:
SI-01
Nazwa marki:
TRENSBATTER
Color:
sliver
Application:
2 -288 core armored cable
Fiber diameter:
10-25mm
Size:
208*88*36 mm
is_customized:
Yes

Bestsellers

5 sztuk 5dB SC/APC Jednomodowe Naprawiono Tłumik Światłowodowy, Męski-żeński

5d B SC / APC Jednomodowe Tłumik Mężczyzn do Kobiet, naprawiono Rodzaj naprawiono Tłumiki Światłowodowe są stosowane w aplikacjach, w których wcześniej określona ilość straty światła jest określony.oferujemy LC, FC, SC, ST, MU stałe tłumik z różnych stała tłumienie poziomu, od 1d B do 30d B. kluczowe Funkcje długość fali Niezależne trwałość i Prostej i Niezawodnej Konstrukcji dane techniczne pozycja SM : MMDługość Fali pracy1310nm, 1550nm850nm, 1300nm Return loss≥60d Btłumienie Dokładność+ / 0.5d B (do 1, aby 10d B) + / 1.0d B (do 11 do 30d B)polaryzacja Zależne Straty≤0...

€ 17.45

Dla Cisco, SFP-10G-BX20-U/SFP-10G-BX20-D 20 KM BiDi WDM SFP + Moduł 10 10gbase Para Cenie

dla Cisco, SFP10 GBX20U / SFP10 GBX20D 20 KM Bi Di WDM SFP + Moduł 10 10gbase Para Cenie 100% kompatybilny, Testowane w dobrych warunkach gwarantowanawysokiej jakości z certyfikatem CE i FCC, 1 Roku wymiana i 3 Rok gwarancji.Telecom klasy jakości, konkurencyjne ceny, tylko 10%20% z orignal własnej ceny   Stan produktuoferujemy wysokiej jakości SFP (MINIGBIC) moduł nadawczoodbiorczy, że jest w 100% kompatybilny z orignal z nich, może w pełni zaufanych dla najbardziej wymagających LAN / WLAN aplikacji, głos projektu, lub sieci wdrażania, wszystkie produkty firmy carry 3 lata gwarancji i dożywotnią wsparcie techniczne. wysyłkawysyłamy wszystkie rzeczy na całym świecie darmowa poprzez gospodarka wysyłka.wszystkie importowania ceł i podatków są w gestii kupującego.pozycje wysyłane do potwierdzający adres kupującego od Poniedziałku do Piątku (Weekend i Wakacje wyłączone)uprzejmie proszę sprawdzić adres wysyłki ostrożnie przed kasie...

€ 270.07

10/100/1000 Mbps MM Podwójny Fiber 15.4 W PoE/PSE Media Konwertery (Zewnętrznego Zasilania)

10 / 100 / 1000 Mbps MM Podwójny Fiber 15.4 W Po E / PSE Media Konwertery (Zewnętrznego Zasilania) Model : LNKPOE001 G Serii przegląd Elink jest funkcja bogate Po E Media Konwertery transparently podłączyć miedzi do włókien, zapewniając jednocześnie Power over Ethernet (Po E) do standardów na bazie Po E i urządzeń, takich jak kamery IP Po E + zgodny, Vo IP telefony i punkty dostępu bezprzewodowego. Elink LNKPOE001 G seria media konwertery są 10 / 100 / 1000 Base T / TX do 1000 100basefx Mocy over Ethernet (Po E) urządzeń, które służą jako Moc Pozyskiwania Sprzętu (PSE), co pozwala na konwerter do zasilania IEEE802.3af / at Zasilany Po E standardzgodny urządzenia (PDs) dzięki wykorzystaniu skrętka połączenia...

€ 64.82

10/100 M jednomodowy, 20 km, 1310nm, SC, samodzielny, przemysłowe Media Converter

10 / 100 M jednomodowy, 20 km, 1310nm, SC, samodzielny, przemysłowe Media Converter Model : LNKGY1100 Serii przeglądseria Media Converter są hartowane urządzeń Przemysłowych LNKGY1100 zaprojektowane, aby rzetelnie pracy w trudnych warunkach, takich jak te znajdujące się na fabryka podłóg, na zewnątrz obudowy lub innych niebezpiecznych warunkach.EMI i RFI wyeliminować problemy lub pokonać ograniczenia odległość z okablowanie na bazie miedzi przez korzystanie z urządzenia Przemysłowe Media Converter do konwersji na bazie miedzi ponad fiber optyka...

€ 65.81

OTDR KomShine KQX-40 z QX40 32/30dB/Miernik Mocy i Światłowód Światłowód Źródło Światła i VFL 1 mw

kieszonkowy Zestawy Testowe Glasvezel Kom Shine KQX40 FTTH Światłowody Test Zgromadzenia OTDR / Miernik Mocy Optycznej i Optyczne Źródło Światła / VFL 1 mw* statek w ciągu 24 godzin przez Fedex / DHL / TNT Express* wszystko, czego potrzebujesz do Straty Optyczne Test* moda Miękki Pokrowiec Torba w / Gniazda Typu Wewnętrzna Wkładka, Unmovable w dziedzinie Operacji standardowe Opakowanie : pozycja nazwa Qty 1 Komshine Black Fashion Torba Transportowa 1 2 QX40 OTDR 1 3 KPM25 M Ręczny Miernik Mocy Optycznej 1 4 KLS25 M Mini Światłowodowe Źródło Światła 1 5 wizualny Lokalizator uszkodzeń KFL101m W 1 6 alkohol Rozlewni 1 7 adaptery 4 opis produktu : z krótką < 8 m martwej strefy, QX40 jest przeznaczony dla aplikacji FTTx...

€ 830.15

Światłowód Kabel Patch Kabel, LC/PC-ST/PC, 3.0mm, Jednomodowy 9/125, Duplex, lc ST 40 Metrów

Kabel Kabel Patch włókna, LC / PCST / PC, 3.0mm Średnicy,jednomodowy 9 / 125, Duplex, 40 Metrów  uwaga : długość i złącze jest konfigurowalny, pls prosimy o kontakt na notowania.  Dane techniczne :     parametrjednostka FC, SC, LC / Opancerzony kabel patch włókna ST, MUMTRJ, MPOE2000 SMMMSMMMSMMMSMPCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPCwstawiania strat (typowy)d B≤0...

€ 26.59

2 W 1 Zestaw Narzędzi DXP-40D Włókien Światłowodowych ftth Fiber światłowodowe Power Meter-70 + 10dbm + 30 mW Wizualny Lokalizator uszkodzeń + FC + SC + ST złącze + Torba

2 W 1 Zestaw Narzędzi Włókna FTTH Światłowody Miernik Mocy Optycznej70 + 10dbm SC, FC, ST Connectori 2427 km 30 MW Wizualny Lokalizator uszkodzeń Światłowody Test Długopis Lista opakowanie : 1 pc * DXP40 D Włókna Miernik Mocy Optycznej1 pc * FC Złącze (Zainstalowany na Miernik Mocy)1 pc * Złącza SC1 pc * ST Connector1 pc * 30 mw Wizualny Lokalizator uszkodzeń1 pc * futerał Dla Wizualny Lokalizator uszkodzeń1 pc * Czarny miękki futerał A.) Miernik Mocy Optycznej włókna DXP40 D cechy : własna kalibracja zastosuj wymienne lub akumulatorów ponad 40 godzin ciągłego czasu pracy liniowy Wyświetlacz (m W) i Logarytmiczna wyświetlacz (d Bm) pokaż na tym samym ekranie wsparcie FC / SC / ST interfejs i szybkie przełącznik automatyczne przełączanie podświetlenie dostępne wyszczególnienie : Zakres pomiarowy : 70 ~ + 10dbm sonda Typu : In Ga As Zakres długości fali : 800 ~ 1700nm standardowa Długość Fali (nn) : 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625 Rozdzielczość wyświetlacza : Liniowy Wyświetlacz 0.1%; wyświetlacz Logarytmiczna 0.01d Bm Temperatura pracy (C) : 10 ~ + 60 C przechowywanie Temp (C) : 25 ~ + 70 C Przełącznik Autooff Czas (min) : 10 min okres pracy baterii : nie mniej niż 40hrs rozmiar (mm) : 180x83x28 moc : 2x AA akumulator bateria litowa lub baterie Alkaliczne(BRAK w zestawie) B)...

€ 37.39

System plc splitter epon onu olt 1*8 mini typu rura stalowa 1260-1650nm splitter optyczny 0.9 MM 1 M PLC

system plc splitter epon onu olt 1*8 mini typu stali 12601650nm tuba optyczna splitter PLC cechy niskie straty wstawiania i niski PDL wysoka kanał liczy wyjątkową niezawodność i stabilność o szerokości robocze długości fali zastosowania Systemy FTTX LAN, sieci WAN i metro analogowy / Cyfrowy pasywny sieciach optycznych sieci CATV inne programy w włókien światłowodowych systemów Specifiation parametry 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 Długość Fali pracy (nm) 12601650 włókna Typu G657 A1 lub klienta określone wstawiania Strat (d B) (P / S Klasy) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 utrata Jednorodność (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 polaryzacja Zależne Strat (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 Return Loss (d B) (P / S Klasy) 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 Directivity (d B) 55 55 55 55 55 55 długość fali Zależne Strat (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 Stabilność temperatury (4085 ° C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 Temperatura pracy (C) 4085 Temperatura przechowywania (C) 4085 gołe włókno Wymiary (mm) 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Moduł Wymiary (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 rura stalowa Wymiary (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 wkładka typu Wymiar (mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 określone bez złącza...

€ 77.28

Fiber Kabel Optyczny Luźne Rury Kurtka Slitter światłowody narzędzie loose tube rura wzdłużna belka striptizerka

Fiber Kabel Optyczny Luźne Rury Kurtka światłowody narzędzie wzdłużna belka tube loose tube Skinning Slitter nóż stripper cechy : pola rozbiórki optical fiber loose tube szeroka gama loose tube średnica lekki, kompaktowy rozmiar prosta konstrukcja i praktyczne, prosta obsługa, wygodne, i zapisz wysiłku ostrza przyjąć bardzo stopu, gładkiej krawędzi Loose tube średnica zewnętrzna : 1.5 ~ 1.9 m 2.0 ~ 2.4 m 2.5 ~ 2.9 m 3.0 ~ 3.3mm opis : 1...

€ 15.17

Nowy JX-SFP-1GE-LX Juniper Kompatybilny moduł Sfp 1.25G 10 km

nowy JXSFP1 GELX Juniperkompatybilny 1000 BaseLX SFP 10 km Transceiver module 100% kompatybilny, Testowane w dobrych warunkach gwarantowanawysokiej jakości z certyfikatem CE i FCC, 1 Roku wymiana i 3 Rok gwarancji.Telecom klasy jakości, konkurencyjne ceny, tylko 10%20% z orignal własnej ceny          Stan produktuoferujemy wysokiej jakości SFP (MINIGBIC) moduł nadawczoodbiorczy, że jest w 100% kompatybilny z orignal z nich, może w pełni zaufanych dla najbardziej wymagających LAN / WLAN aplikacji, głos projektu, lub sieci wdrażania, wszystkie produkty firmy carry 3 lata gwarancji i dożywotnią wsparcie techniczne. wysyłkawysyłamy wszystkie rzeczy na całym świecie darmowa poprzez gospodarka wysyłka.wszystkie importowania ceł i podatków są w gestii kupującego.pozycje wysyłane do potwierdzający adres kupującego od Poniedziałku do Piątku (Weekend i Wakacje wyłączone)uprzejmie proszę sprawdzić adres wysyłki ostrożnie przed kasie...

€ 12.46

Wysokiej jakości 16 kanałów wideo światłowody media converter z RS485 danych Audio-up 20 KM Jednomodowy

wysoka wydajność i Najwyższej jakości! 1 pair 16 kanał wideo / danych / światłowody media converter Audio, 16v1d, RS485, fiber up 20 KM, FC interfejsu optycznego,3 poziom Antypiorun, ponad 6 KV napięcia! oferujemy najniższe ceny na Aliexpress dla Wysokiej Jakości! nie godzić na niski koszt, ogólne, złej jakości, nie jakość media converter! nie wahaj się, aby zamówić jedną parę do testów...

€ 96.00 103.87

Grandway L7BR Kabla Światłowodowego Wspólnego Zamknięcia Splice Zamknięcie Merchanical Leczyć Termokurczliwe Złącza typu Box

Mo Q 50 SZTUK.uszczelnienie mechaniczne i termokurczliwe uszczelnienie są oddzielnie wykorzystywane na polu kabli i portów stopień ochrony jest IP 68.Metoda instalacji : do montażu na ścianie, polak montażu, włazufunkcja : 7 porty, dobry w praktyczność z dużej pojemności i wielu kabel porty.ma ona zastosowanie do różnych sposobów bifurcations w tym rozwidlenie kabel z uncut.ma ona zastosowanie do instalacji Φ8 ~ 20 kabel...

€ 30.75

Światłowód Kabel Patch Kabel, LC/PC-FC/PC, 3.0mm, Jednomodowy 9/125, Duplex, lc FC 50 Metrów

Kabel Kabel Patch włókna, LC / PCFC / PC, 3.0mm Średnicy,jednomodowy 9 / 125, Duplex, 50 Metrów  uwaga : długość i złącze jest konfigurowalny, pls prosimy o kontakt na notowania.  Dane techniczne :     parametrjednostka FC, SC, LC / Opancerzony kabel patch włókna ST, MUMTRJ, MPOE2000 SMMMSMMMSMMMSMPCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPCwstawiania strat (typowy)d B≤0...

€ 33.23

XFP-10G-ER-40km, XFP, 10GBase-ER, 1550nm, SMF, 40 km, 3 lata gwarancji

  kupić 1 sztuk sfp będzie bezpłatna wysyłka przez Chiny poczta Lotniczej Poczta.Buy10pcs będzie bezpłatna wysyłka przez DHL, Fed Ex, UPS, EMS lub inne ekspresowe.   XFP10 GER40km, XFP, XFP, 10 GBaseER, 1550nm, SMF, 40 km Cechy Produktu : * obsługuje 9.95 Gb / s do 11.1 Gb / s bit ceny* długość Link do 40 km* złącze LC Duplex* Hotplug XFP ślad* Uncooled 1550nm laser DFB* < strata mocy 2.5 W* wbudowany cyfrowy funkcje diagnostyczne* MSA skargi z XFP* skargi z IEEE 802.3ae, 10 GBASELR / LW* skargi z 10 GFC 1200SMLLL* Przypadku pracy Temperatura Standard : 0 C ~ + 70 C    

€ 394.72

Darmowa wysyłka 5.8 Ghz 5Km Dalekiego Zasięgu Na Zewnątrz Bezprzewodowe Cpe, 5 Ghz Punktu Do Punktu Domu Bezprzewodowa Zewnętrzna Wifi Lte Cpe Router Most

proszę zwrócić uwagę : 1 Domyślnie z normą USA zasilacz; 2.wszelkie pytania, zapraszamy do kontaktu przez darmowa Wysyłka 5.8 Ghz 5 Km Dalekiego Zasięgu Na Zewnątrz Bezprzewodowe Cpe, 5 Ghz Punktu Do Punktu Domu Bezprzewodowa Zewnętrzna Wifi Lte Cpe Router Most podłącz świata w prostsze i szybszy sposób! Seria CPE500 Bezprzewodowego Mostu The BLYCPE500 jest 5.8 G Hz 900 M długodystansowych transmisji bezprzewodowej urządzenia...

€ 124.65

CC-10 Alongitudinal nożyce do kabli, optyczne okno otwierania noża, kabel striptizerka kabel powłoka zewnętrzna średnica zakres 8 ~ 30mm

CC10 Alongitudinal nożyce do kabli, optyczne okno otwierania noża, kabel striptizerka kabel powłoka zewnętrzna średnica zakres 8 ~ 30mm Nazwa produktu : kabel krzyż podłużna nożyce do kabli / okno otwierania noża typ ilość : CC10 marka produktu : Chi Tun ziemi : Chiny szczegóły produktu ten produkt jest wykorzystywany głównie do kabla płaszcza płaszcza (niemetalicznych) poprzeczne podłużna odpędzania, może otworzyć o 8 ~ o 30mm kabel rozbiórki zakres średnic.produkty poprzez wbudowany symetryczne podwójne głowicy tnącej struktury, kabel płaszcza dwustronnie symetryczny rozbiórki, produkt obrotowa pojedyncze ostrze, boczna rozbiórki w realizacja kabla...

€ 137.11

Długość Fali 80 km 10G SFP DWDM ITU C21-C60 + Włókna Światłowodowe Transceiver ZR

 SFP +10 GDWDM80kmLCDDM   10 Gb / s SFP + 80 km Transceiver DWDM CECHY PRODUKTU l Linki do Transmisji Danych do 11.1 Gbps l do 80 km transmisji na SMF l DWDM EML Laser i odbiornik APD l Metalowa obudowa, do niższego EMI l interfejs z zintegrowany Cyfrowy Diagnostyczne monitorowania 2przewodowy l Hotplug SFP + ślad l Dane Techniczne zgodny z SFF 8472 l Zgodność Ze Specyfikacją SFP + MSA z LC złącze l Pojedyncze 3.3 V zasilacz l Przypadku zakres temperatury pracy : 0 ° C do 70 ° C l < strata Mocy 1.5 W ZASTOSOWANIA l 10 GBASEZR / ZW l 80 km 10 G Fibre Channel l 10 G Ethernet z FEC OPIS The transceivery SFP +10 GDWDM80kmLCDDM obejmują DFBEML stabilizowany APD diody i temperatury nadajnika...

€ 400.12

5 m (16ft) Avaya AA1403020-E6 Nortel Kompatybilny 10G SFP + Bezpośrednie Dołącz Pasywny Miedź Twinax Cable

Avaya AA1403020E6 Nortel Kompatybilny 10 G SFP + DAC Twinax Cable (5meter, pasywny, SFP + do SFP +, 24 AWG) Szczegóły produktu Avaya Oryginalne AA1403020E6sprzedawca Nazwa LODFIBERTyp złącza SFP + do SFP + Max Szybkość Transmisji Danych 10 Gbps Typ kabla Kabel Miedziany pasywne drut AWG 24 AWGDługość kabla 5 m (16.4ft)kurtka Materiał PCV (OFNR)temperatura 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod HTSZharmonizowane 8544700000 Certyfikat jakości jakość i standardy są podstawą z LODFIBER...

€ 34.90

Finisar FTRJ1319F1MTL jednomodowy Moduł SFP-10G-10M-1310NM

zapraszamy do See Me Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca See Me wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. zapraszamy do See Me Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca See Me

€ 14.96

MPO (F)-MPO (F) patch cord, 24-core, 3 m lszh kurtka 3.0mm, SM 24 rdzeni, typ A, standardowy strat

MPO (Mężczyzna)MPO (Kobieta) Patch Cord,3 metr, polaryzacja : Typ A, Tryb pojedynczego, 24 rdzeń mini okrągły kabel Opis produktu The MPO złącze (znany jako wielu włókien pushon, a także, jak wielu ścieżka pushon) jest wielu złącza światłowodowe określone zgodnie z NORMĄ IEC 617547 i TIA / EIA 6045, która może pomieścić do 72 włókien w najdrobniejszych z pomieszczeń, porównywalne do RJ45 złącze...

€ 67.31

8 W 1 Zestaw Narzędzi z FC-6S Włókien Światłowodowych ftth Fiber Cleaver i Miernik Mocy Optycznej 10 Mw Wizualny Lokalizator uszkodzeń szczypce do zdejmowania izolacji

8 W 1 Zestaw Narzędzi z Włókna FC6 S Cleaver FTTH Światłowody i Miernik Mocy Optycznej 10 Mw Wizualny Lokalizator uszkodzeń szczypce do zdejmowania izolacji Darmowa wysyłkaja zapewniam, że jakość naszych produktów w celu zapewnienia, że możemy dać ci najlepsze usługi w celu zapewnienia najszybsze wysyłki, najbardziej bezpieczny sposób, aby dostarczyć towar do twoich rękach! jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu, lub mają problemy z jakością, proszę nie panikować, nie krępuj się przedstawić sporów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, będziemy ci najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi! szczęśliwy zakupy, dziękuję bardzo Atrybuty produktu  1 x Miernik Mocy Optycznej  1x10 m W Wizualny Lokalizator uszkodzeń1 x FC6 S Tasak Włókna1 x CLAUSS Światłowody Stripper / Model : CFS21 x Światłowody Narzędzie Do Usuwania1 x Czarny Torba1 x FC / Uniwersalny 2.5mm adapter1 x Szczypce Do Zdejmowania Izolacji 1 X Kevlar nożyczkiczerwony Laser Światłowód Tester1, the wskaźników technicznych : długość fali źródło : 650 ± 10 NMzastosowanie włókien : SM, MMjednomodowy moc wyjściowa : 10 m Wzasilanie : dwie baterie AAmoc Ciągły czas pracy : ≥ 20 htemperatura pracy : 1060 (bez kondensacji)temperatura przechowywania : 4085 Materiał korpusu : Aluminiumwymiary : 24*170mm (z wyłączeniem interfejsy)waga : 160g (bez baterii) Miernik Mocy optycznej typ : A, Bzakres długości fali : 8001700złącze : FC / SCsonda typu : In Ga As Zakres Pomiaru mocy : 70 do + 3,50 ~ + 26niepewność : ± 5%standardowa długość fali (nm) : 850,980, 1300,1310, 1490,1550rozdzielczość wyświetlacza : Liniowy Wyświetlacz : 0.1% liczby wyświetlacz : 0.01d Bm Temperatura pracy : 10 ~ + 60 Temperatura przechowywania : 25 ~ + 70automatyczne wyłączanie czasu (min) : 10czas pracy baterii (h) : 240wymiary (mm) : 172 × 82 × 33zasilanie : 5 baterie X2waga (g) : 450g  2.5mm złącze uniwersalne, dla 1.25mm złącza, FC (Mężczyzna)LC (Kobieta) konwerter może być dostarczone na żądanie.działa zarówno w CW lub Impulsowychstała moc wyjściowaniższe baterii ostrzeżeniedługi czas pracy baterii (do 60 godzin) Crash dowód i pyłoszczelna projekt dla głowicy laserowej Laser przypadku konstrukcja zapobiega ESD ziemi szkodyspalanie badania t jednocześnie niezawodnośćprzenośny i wytrzymały, łatwy w użyciu wysoka niezawodnośćdobry cleaving wydajnośćmaksymalna 12 Włókna rad36,000 cleave za blad   zdjęcie   INFORMACJE o KOLORZE 1...

€ 71.00 75.95